Wymiana Szyb w Oknach PCV, Aluminiowych, Drewnianych

W przypadku pęknięcia lub zbicia szyby nie ma się nad czym zastanawiać – pozostaje wyłącznie jej błyskawiczna wymiana na nową.

Podobnie należy zachować się, gdy zauważysz na swoich oknach mleczne lub szare plamy, których nie będzie dało się umyć. Oznacza to, że takie szyby straciły swoje właściwości termoizolacyjne. Na wymianę szyb klienci decydują się również wtedy, gdy zależy im na zmianie ich pierwotnych parametrów, na przykład przejściu z klasycznego pakietu szybowego na szyby dźwiękochłonne.

Wymiana uszkodzonych i starych szyb na nowe to jedna z podstawowych usług, którą świadczy nasz serwis okien w Warszawie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Jesteśmy gotowi poradzić sobie z każdym oknem – PCV, aluminiowym, drewnianym.

Oferujemy pakiety szybowe we wszystkich rodzajach: jednokomorowe, dwukomorowe, trzykomorowe, w zależności od Twoich potrzeb. W ramach wymiany szyb możemy nadać im także nowe właściwości – termoizolacyjne, o zwiększonej wytrzymałości na próbę rozbicia, przeciwsłoneczne, akustyczne, ornamentowe.

Nowe szyby to praktycznie nowe okna! Zamiast porywać się na kosztowną inwestycję w postaci wymiany całej stolarki okiennej, w wielu przypadkach sama wymiana szyb pozwala przywrócić oknom ich dawną świetność i doskonałe właściwości użytkowe.

Nasi specjaliści w krótkim czasie uporają się z każdym zleceniem i nie pozwolą Ci długo czekać na pierwsze efekty!

 

Napisz do nas