Systemy Osłonowe

Sprzedaż i montaż wewnętrznych systemów osłonowych

Uzupełnienie praktycznie każdej stolarki okiennej stanowią wewnętrzne systemy osłonowe. Pod pojęciem tym kryją się rolety i żaluzje montowane wewnątrz pomieszczeń oraz moskitiery, niezbędne w każdym domu głównie w okresie letnim. Wewnętrzne systemy osłonowe chronią nas przede wszystkim przed promieniami słońca, nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń oraz irytującymi insektami.  To właśnie dzięki nim możesz cieszyć się we własnym domu pełną prywatnością, komfortem i zawsze idealnymi warunkami do pracy i wypoczynku. W związku z naprawą okna chcesz wymienić stare rolety na nowe? A może jeszcze nie posiadasz żadnych osłon? Skorzystaj z naszych indywidualnych rozwiązań!

Na co dzień współpracujemy z cieszącym się doskonałą renomą producentem systemów osłonowych HANAROL, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie starannie dobrane produkty najwyższej jakości. Oferujemy nowoczesne i odpowiadające współczesnym trendom rozwiązania do salonu, sypialni, kuchni, biura, łazienki oraz pokoju dziecka. Każdego pomieszczenia, w którym dodatkowe osłony na okna zapewnią Ci upragniony komfort i swobodę. Zdecydowanie największą popularnością cieszą się dzisiaj uniwersalne rolety dzień noc, które pozwolą Ci stać się operatorem światła we własnym wnętrzu. W naszej ofercie posiadamy również ponadczasowe rolety materiałowe pasujące do każdej przestrzeni oraz praktyczne, stwarzające duże możliwości plisy. Te ostatnie świetnie sprawdzają się przede wszystkim w kuchni i łazience oraz na oknach balkonowych i tarasowych.

Poza roletami, żaluzjami i moskitierami do standardowej stolarki okiennej możemy zaproponować Ci zatem także osłony na wielkogabarytowe przeszklenia w postaci okien i drzwi tarasowych lub balkonowych oraz rolety na okna dachowe. Nasi klienci otrzymują od nas kompleksową pomoc w doborze optymalnego systemu. W przedstawianych propozycjach zawsze uwzględniamy indywidualne potrzeby domowników oraz warunki i specyfikę miejsca inwestycji. Różnorodność oferowanych produktów pozwoli Ci na perfekcyjne dopasowanie osłon okiennych do swoich oczekiwań i stylu wnętrza.

Jak działamy?

Profesjonalnie

Powierzając nam swoje okna, oddajesz je w ręce specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Nasze umiejętności poświadczają liczne certyfikaty oraz setki przeprowadzonych z sukcesem napraw. Każde zlecenie pozwala nam zdobywać nowe umiejętności oraz wypracowywać rozwiązania, dzięki którym w przyszłości będziemy mogli działać jeszcze szybciej i jeszcze skuteczniej.

Sprawnie

Nikt nie lubi przeciągających się i odkładanych w czasie remontów, czy napraw. My również! Z tego względu zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby przywrócić sprawność Twojego okna w jak najkrótszym czasie. Nigdy nie umawiamy się również na terminy, których wiemy, że nie zdołamy dotrzymać.

}

Elastycznie

W codziennej pracy staramy się dostosowywać do naszych klientów. Reagujemy w sytuacjach nagłych i zawsze wtedy, gdy ze względów bezpieczeństwa konieczna jest natychmiastowa naprawa okien. Nasi serwisanci pozostają do dyspozycji przez całą dobę, dzięki czemu możemy na bieżąco rozwiązywać wszystkie problemy.

Kompleksowo

Okna PCV, aluminiowe, czy drewniane nie skrywają przed nami żadnych tajemnic. W ramach świadczonych usług wykonujemy wszelkie czynności serwisowe i naprawcze, takie jak wymiana wszystkich mechanizmów, zmiana kierunków otwierania, doszczelnianie, konserwacja oraz uzupełnianie ubytków.

Kontakt

Napisz do nas