Serwis

Naprawa

Okna

Nie ma rzeczy niepodatnych na upływ czasu oraz regularną, intensywną eksploatację. Dotyczy to również okien, nawet tych jakości premium. Mimo że nie widać tego na pierwszy rzut oka, nasza stolarka okienna, w tym i drzwiowa pracuje przez cały czas, 24 godziny na dobę.

Drzwi Przesuwne

STAY PROFESSIONAL

Serwis Okien

 

Przeróbki okien i drzwi
Regulacja okien i drzwi
Konserwacja okuć
Naprawy wymiana okuć
Doszczelnianie
Usuwanie zanieczyszczeń
Uzupełnianie ubytków
Wymiana uszczelek, masy uszczelniającej
Wymieniamy okucia standardowe na anty-włamaniowe
Zmiana kierunków otwierania okien
Zmiana funkcji otwierania okien

Wymiana Szyb

 

W oknach PCV
W oknach Drewnianych
W oknach Alu
W witrynach sklepowych
Pakiety szybowe wszystkie rodzaje

Montaż Dodatkowych Okuć

Montaż nawietrzników okiennych
Montaż lub wymiana zawiasów, zamków i klamek okiennych lub drzwiowych
Montaż uchylności kilkustopniowej
Montaż uchylności w skrzydle
Montaż ograniczniki otwierania okna
Montaż zatrzasków balkonowych
Montaż okuć antywłamaniowych
Montaż samozamykaczy do drzwi

Naprawa Okien

Niezależnie od tego czy jest to dom jednorodzinny czy budynek mieszkalny wielorodzinny, to z pewnością wiesz, jak ważne są w nim okna. Nie tylko pełnią one funkcję estetyczną, ale przede wszystkim służą do ochrony przed zimnem, deszczem, hałasem oraz promieniami słonecznymi. Dlatego też, kiedy pojawiają się problemy z oknami, takie jak: trudności w otwieraniu lub zamykaniu, szczeliny czy uszkodzenia, należy je jak najszybciej naprawić.

Właśnie dlatego powstała nasza firma, specjalizująca się w naprawie i modernizacji okien. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do profesjonalnego wykonania usług.

Zdajemy sobie sprawę, że każdy budynek jest inny, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia i oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb i możliwości naszych klientów.

O Nas

Twoje okno domyka się z ogromną trudnością? Przestało być szczelne? A może zawiasy nie działają już tak, jak powinny? Zamiast stresować się na myśl o kosztownej wymianie całej stolarki okiennej, my proponujemy Ci znacznie tańsze rozwiązanie – nasz profesjonalny serwis okien w Warszawie i okolicy.

Nasza firma powstałą z myślą o firmach oraz osobach prywatnych poszukujących profesjonalnych usług serwisu oraz regulacji okien. Kompleksowo zajmujemy się naprawą okien, jak również konserwacją. Sprawne okna to szczelne i niezawodne użytkowanie. Usuwamy wszelkie problemy związane z oknami oraz drzwiami. Wykonujemy kompleksową naprawę i renowację okien drewnianych, aluminiowych oraz PCV.

Kontakt

Napisz do nas